Pro snoubence

svatba v kostele obrázek na weby

Chystáte svatbu v kostele v Arcidiecézi olomoucké?
Vybavte se informacemi!

 

 

Rozpis kurzů na rok 2024: ZDE

 

Vyberte kurz z rozpisu a přihlaste se elektronickým formulářem.

  • na kurz se přihlašujte co nejdříve před plánovaným termínem svatby z důvodů organizačních, kapacitních, možné nemoci atd. Ze stejných důvodů, prosíme, volte kurzy co možná nejdřívější, zvláště v případě kurzů víkendových. 
  • pro zařazení do přípravy se přihlaste tímto FORMULÁŘEM. Každou přihlášku potvrzujeme emailem zhruba do týdne. Pokud Vám ani poté nic nepřijde, napište na emaily uvedené níže.
  • obsazené termíny jsou z formuláře odstraněny

 

Víkendová příprava na Sv. Hostýně v roce 2024:  

Jednou z  možností přípravy pro snoubence je víkendová příprava na Hostýně. Je určena zvláště pro ty, kdo mají vzdálená bydliště a dojíždět každý pátek je pro ně složité, nebo pro snoubence, kteří chtějí přípravu prožít komlexně, během víkendu.

Termín víkendové přípravy: 15. - 17. března 2024  

 

Cena této přípravy je 2000,-Kč na osobu. V ceně je ubytování, strava, občerstvení, lektorné pro přednášející hosty, Příručka účastníka kurzu + jiný materiál, nájem sálu.

 

Kontakt: Mgr. Marie Vaňková, Centrum pro rodinu, Smetanova 95, 76601 Valašské Klobouky,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 605206302