Centrum pro rodinu
Valašské Klobouky

Baby Kafé

Změna!

Baby Kafé se bude od října scházet každý týden v pondělí od 9 do 11 hod. 

Babykafe

Klubem Baby Kafé bude provázet:

Bc. Stanislava Bodná, maminka dvou dětí (32 a 8 měsíců), která několik let pracovala v zahraničí, kde také vystudovala poradenskou psychologii. Ráda tráví čas se svými nejbližšími, čte, cestuje, jezdí na kole, vzdělává se a věnuje se tvořivým činnostem.

Eliška Suchanová, maminka 2,5 letého Jakuba, dříve pracovala v Centru Veronica Hostětín mimo jiné jako lektorka programů ekologické výchovy. Spoluorganizovala letní školu soběstačnosti v Hostětíně a další akce pro veřejnost. Zajímá se o zdravý životní styl, ochranu přírody a v současnosti také o výchovu dětí a vše co s tím souvisí.

Téma prvního setkání – „Rodičovství a my"
Od prvního setkání můžete očekávat: seznámení se se Stani a Eliškou, které Vám rády budou průvodkyněmi Baby Kafé. Dále si spolu popovídáme, jak se všichni cítíme v roli rodičů, co to pro nás znamená, anebo v případě nastávajících maminek a tatínků, jak se na tuto roli cítí a popřípadě připravují. Také Vám představíme některá další témata a Vy můžete vyjádřit svůj názor, kterým z nich dáváte přednost a která si přejete, aby následovala. Setkání je velmi volné a měla by panovat přátelská a pohodová atmosféra.

Téma druhého setkání – „Těhotenství"/"Rodičovství"
Během druhého setkání se zaměříme na povídání o těhotenství, respektive o rodičovství. Více času bude věnováno tomu, jestli se sejde více maminek a tatínků či více nastávajících rodičů. Podle návštěvnosti si můžeme povídat o jednotlivých trimestrech, včetně tzv. „čtvrtého" trimestru. Zaměříme se také na téma rodičovské „intuice".

 

 

Podporují nás

Město Valašské Klobouky

logo-města

Arcibiskupství olomoucké

 

Kontakt

Centrum pro rodinu Valašské Klobouky

Adresa: Smetanova 95, Valašské Klobouky 76601

Telefon: +420 605 206 302

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprvalasskeklobouky@ado.cz